سختی دوران!

مطلب قبل را که نوشتم دوست عزیزی به من فرمودند که احتمالا اشتباهی بوده.
نه برادر!  اشتباهی نیست. مملکت ملوک الطوایفی است علی الظاهر!
این هم سندش! + 

من کلا با فیلترینگ به این شیوه ی تخیلی و سلیقه ای مخالفم. یک ساعت جی میل را می بندند یک ساعت باز می کنند.
حالا آقای نوری زاد نقد رهبری نوشته بود، نقد مراجع و قوه قضاییه نوشته بود. اشکال ندارد! بخشش جایز نیست! اعدامش کنید! وبلاگش هم بفرستید روی هوا! 
اما آهستان دیگر چه کار کرده بود که فیلترش کردید؟! من ندیدم که ایشان به کسی توهین بکند. چرا! به اراذل و اوباشی که رنگ سبز داشتند و چماق در دست بودند و هتک حرمت می کردند و لینکهای ضد دین بالاترین را می فرستادند لقب "جلبک سبز" داد که خوب لقبی است! و الا با منتقدانش همیشه به زبان منطق مباحثه می کند.متن مناظره هایش را در خود وبلاگش می توانید بخوانید.چه کسی  در فضای وبلاگنویسی  به خاطر مواضع و سینه چاکی هایش برای نظام و رهبری بیشتر از آهستان فحش خورده؟! 
نکند برای اینکه لخت کردن یک بسیجی توسط اراذل و اوباش را منتشر کرده بچه بدی شده؟
یا اینکه مشایی را نفد کرده؟! 
مملکتی است ها؟!

فیلترینگ کیلویی را محکوم می کنم!  علی الخصوص وبلاگ ها و سایتهایی که دلسوزانه و با حسن نیت فعالیت می کنند خواه از هر جناح و جایگاهی باشد!

پس نوشت : خوشبختانه وبلاگ آهستان رفع فیلتر شد.ولی این چیزی از تخیلی و سلیقه ای بودن مسوولین امر در خیلی از موارد کم نمی کند.

/ 3 نظر / 6 بازدید
روح اله رياضي

سلام خود من وبلاگم چند سال پیش فیلتر شد تا وقتی یک عده بر مبنای سلیقه و نه قانون مشخص خود را مصدر امور و تعیین کننده میزان حق حیات دیگران بدانند همینه که هست امیدوارم تا دیر نشده به هوش بیایند و بفهمند که مردم خدمتگزار می خواهند و نه قیم و لزوما پاک کردن صورت مساله و ... بهترین کار ممکن نیست در پناه حق باشی

رضا

خوشبختانه وبلاگ آهستان رفع فیلتر شد[تایید]

مشترک مورد نظر

سلام. خدا قوت. اما نظری درباره این مطلبتان ندارم!! درباره نظری هم که گذاشته بودید عرض کنم شاید حق با شما باشد و من زیادی حساسم. به هر جهت از قدم رنجه شما ممنونم. موفق باشید